Візит О.Тягнибока в Кам`янець

24  листопада 2011 відбулася подія, що, безумовно, залишить помітний слід у житті нашого міста. В цей день до нас завітав голова В.О. “Свобода” Олег Тягнибок.Здавалося, що ж тут такого? Черговий приїзд чергового лідера. Ось, наприклад, нещодавно приїжджав Віталій Кличко, теж, поза сумнівом, людина неординарна.Та чи можна порівняти ці дві події за значимістю? Звичайно, у всіх смаки різні, одним подобається шашлик, іншим французький коньяк. Але, на щастя, живуть на нашій грішній землі люди,для яких подібні речі є другорядними. Для них найголовнішим є сам факт: бути людиною! І саме до таких громадян нашого міста, в першу чергу, і приїхав Олег Тягнибок.

Ця зустріч відбулася в переповненому залі клубу факультету військової підготовки (колишній будинок офіцерів). Що ж так зацікавило потенційних виборців? В першу чергу це сам Тягнибок, як лідер партії,як особистість і та політична сила, яка за ним стоїть, та партія, яку він має честь очолювати. Та невже?!- вигукне здивований читач, у нас же тих партій та лідерів, а точніше, псевдолідерів, розвелося як бацилів чуми під час єпідемії!І буде, по своєму, правий. Адже, дійсно багато є бажаючих поживитися за рахунок народу, пролізти в депутати усіх рівнів, а потім дерти з цього самого народу три шкури. Як кажуть: “багато бажаючих, та вибраних мало”. І саме, до таких вибраних належить В.О. “Свобода” та її лідер.

Адже з перших днів свого утворення, ця політична сила почала безкомпромісну боротьбу з усією тією нечистю, що засіла на шиї українського народу. Нелегкий, але славний шлях пройшли свободівці від часу створення організації. Тож на сьогоднішній день це потужна сила, авангард, еліта нації. І саме тому, на зустріч прийшло так багато людей.

Немало цікавого почули цього вечора кам”янчани від гостя. Багато було задано питань і отримано чіткі і конкретні відповіді. Людей цікавило усе: економіка і політика, земельна реформа, пенсії і зарплати та багато іншого.  Але найбільш люди обурювались тією соціальною несправедливістю, що панує в Україні.

Бо ж ні для кого не секрет, що з приходом до влади “Данєцкіх” рівень життя простого народу, людей, які чесною працею заробляють на хліб насущний, значно знизився. Різко полізли вгору ціни, збільшилась кількість безробітніх. Зате зарплати і пенсії, навпаки, в багатьох випадках, стали меншими. нестерпною стала наруга, що чиниться над простим людом правлячою клікою. Все це до краю обурювало тих, хто прийшов на зустріч і це справедливе обурення вилилось в безліч гострих, конкретних запитань на адресу О. Тягнибока.

Відповіді лідера “Свободи” не розчарували. Він чітко і доступно висвітлив все, що цікавило людей. Розповів про плани організації після виборів у жовтні 2012 р. до Верховної Ради.  Ну, а в тому, що українські патріоти там будуть уже мало хто сумнівається.

В кінці зустрічі всі присутні виконали державний гімн і щиро подякували гостю за візит. Але й після цього багато людей не розходились, просили в п.Олега автограф, задавали питання….Байдужих не було!

На останок просили лідера “Свободи” не забувати наше славне місто і частіше навідуватись. На що отримали позитивну відповідь!

Час іде і відлунює грізно
На скрижалях карбуючи крок,
Завітав в наше древнєє місто
Славний легінь Олег Тягнибок. 

Ми давно вже його зачекались,
Як чекають приходу весни.
Українцями буть не злякались,
Ми твої, Україно, сини.

І сьогодні, у час лиховісний,
Коли ненависть гору бере
Українці! Гуртуймося грізно,
Нас “Свобода” у бій поведе.

Тож тремти, яничар знавіснілий,
Час розплати до тебе прийде.
І пощезне бандит здичавілий,
Над Вкраїною сонце зійде. 

І устануть з колін українці,
Їхня слава попереду йде.
Хай тремтять яничари-чужинці,
Нас “Свобода” у бій поведе.

І повстануть дорослі і діти
У майбутнє карбуючи крок.
І розквітнуть в Україні квіти,
Бо наш лідер Олег Тягнибок!

М.Паранюк.

Поделиться в соцсетях:

Отблагодари социальным откликом и поделись ссылкой с друзьями.


Подпишись на новости сайта

Подписавшись на наши новости, Вы будете получать самую свежую информацию Вы будете среди первых узнавать о всех новостях!

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.

Оставьте ваши комментарии.

Вы можете использовать HTML теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Лента новостейКарта сайтаЯндекс.Метрика